Praca

CURATUM Sp z o.o. prowadząca pielęgniarską opiekę długoterminową domową oraz hospicjum domowe poszukuje osoby na stanowisko:

Pielęgniarka/Pielęgniarz w Bogatyni i okolicach

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: licencjat lub magister pielęgniarstwa,
  • Specjalizacja, kurs kwalifikacyjny lub specjalistyczny w dziedzinie pielęgniarstwa opieki paliatywnej
Mile widziane:
  • 2-letnie doświadczenie w udzielaniu świadczeń w warunkach domowych
  • 3-letnie doświadczenie w pielęgnacji chorych w warunkach oddziału szpitalnego.
Zakres obowiązków:
  • Realizacja świadczeń medycznych w domu pacjenta
  • Współpraca z zespołem medycznym (lekarzem, fizjoterapeutą, psychologiem)
  • Współpraca z lekarzem POZ.
Oferujemy:
  • Pracę w formie zlecenia lub kontraktu w wymiarze kilku/kilkunastu godzin tygodniowo (praca dodatkowa)
  • Pracę w życzliwym zespole,
Oferty prosimy kierować pod adres mailowy rekrutacja@curatum.org

Administratorem danych osobowych jest CURATUM Sp. z o.o. ul. Zygmunta Augusta 29, 59-700 Bolesławiec. Dane kontaktowe Administratora, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod nr telefonu 757321316. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod nr telefonu 757321316.
Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w danym procesie rekrutacyjnym (art. 6.1.a RODO).
Dane osobowe mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, serwisowi IT i dostawcom usług hostingu.
Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku niepodjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane aż do momentu jej wycofania.
Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku wyrażonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach nie będzie stanowić przyczyny odmowy zatrudnienia.